צרו קשר

צרו קשר    צרו קשר
מוצרי פרסום
הדמיית מוצרי פרסום
חיפוש מוצרים
חפש שם מוצר או קוד של המוצר

חיפוש קטגוריה
חפש שם של קטגוריה באתר


מוצרי פרסום > מתנות לקידום מכירות > הדפסה על כוסות

הדפסה על כוסות

הדפסה על ספל
8 ליחידה
הדפסה על ספל
קוד: 2942 לפרטים נוספים

הדפסה על כוסות 

הדפסה על כוסות יכולה להיות, אם כן, דרך נפלאה לרגש מישהו אהוב וקרוב ולחילופין, דרך נפלאה לרגש עובדים או לקוחות אשר כבר ראו מוצרים רבים ושונים הניתנים על ידי בתי עסק.

 

כוסות מודפסות ואף כוסות עם לוגו אינן חייבות להיות משעממות – הכוס עצמה יכולה להיות מיוחדת, הכיתוב המודפס עליה, השימוש בגרפיקה ובתמונות ואף בפונטים מיוחדים ועוד – כל אלו יכולים להיות בלתי שגרתיים, משעשעים, אף נוסטלגיים והכי חשוב- שובי לב. כמו כן, מגוון הטכניקות להדפסה הקיים כיום הופך את נושא ההדפסה על הכוסות לקל ומפתיע ומאפשר לקיים מגוון רחב של סגנונות עיצוב.

 

יצירת מיתוג באמצעות הדפסה על כוסות ומוצרים אחרים היא דבר פשוט מאד שלא מצריך מכם יותר מדי השקעה. אנחנו בסתיו מוצרי פרסום יודעים כיצד לקחת את לוגו החברה שלכם או כל דבר אחר שאתם רוצים להדפיס על הכוסות וליצור מוצר סופי איכותי ומתאים לשימוש בכל מקום.

לסיכום

חברת סתיו מוצרי פרסום ומתנות מציעה הדפסה על כוסות מכל הסוגים של שם החברה, תוך יצירת גרפיקה מושכת לעין שכוללת את לוגו החברה או כל מסר אחר שתרצו. ההדפסה על הכוסות נעשית תוך שמירה על מראה איכותי ומזמין, לשימוש כמתנה או כמוצר ממותג לשימוש בתוך החברה עצמה.

חברת סתיו קיימת כבר למעלה משלושה עשורים ומתמחה ביצירת מוצרי פרסום איכותיים. אנחנו מציעים הדפסה על כוסות מכל הסוגים – כוסות זכוכית, כוסות תרמיות, כוסות שוט וכוסות לשתייה חמה כמו מאגים וספלים קרמיים. אנחנו יכולים לבצע עבודות הדפסה בקנה מידה גדול שכוללות את לוגו החברה ואת כל הפרטים החשובים שאסור לפספס. אפשר לשלב בהדפסה גם תמונות וציורים מיוחדים.

 

Google+

 

 

 

הדפסה על כוסות - אין כלי שיווקי יותר מאשר מוצר שכולנו משתמשים בו, שניצב על השולחן במשרד או על המדף ונראה לעיני כל. הדפס כוסות היא הזדמנות להעניק שי מיוחד בכנסים, אירועים וגם ללקוחות קיימים ופוטנציאליים,כוסות בירה עם לוגו ולהעביר תוך כדי כך מסר שיווקי בצורה אסתטית ומעוצבת שמכבדת את החברה שלנו.

 

הדפסה על כוסות  

הדפסה על כוסות עושה היום קאמבק רציני, לאחר שטכניקות של הדפסה על מוצרים רבים אחרים דחקו אותה מעט לפינה. הכוס הינה שימושית תמיד ובמיוחד כאשר היא ניתנת כמתנה במסגרת העבודה (קידום מכירות או מתנה לחגים מאת המעביד או מאת ספק או לקוח כלשהם), לשתייה בבית או במשרד.

הדפסה על כוסות הפכה לטרנד חם במיוחד, לוהט ממש, אשר מחזיר עטרה ליושנה ומביא לפריחה מחודשת של דוכני ההדפסה בקניונים וחנויות ההדפסה או חנויות הפוטו המתמחות בהדפסה על גבי מוצרים. כוסות עם לוגו יכולות, אם כן, להיות מתנה נפלאה ועדכנית.

 


1 2 3 4