צרו קשר

צרו קשר    צרו קשר
מוצרי פרסום
הדמיית מוצרי פרסום
חיפוש מוצרים
חפש שם מוצר או קוד של המוצר

חיפוש קטגוריה
חפש שם של קטגוריה באתר


מוצרי פרסום > מתנות לאירועים > מתנות לכנסים וארועים

מתנות לכנסים וארועים

דפי ממו לרכב
5 ליחידה
דפי ממו לרכב
קוד: 4594 לפרטים נוספים

מתנות לכנסים ואירועים

כל מי שנכח אי פעם למשל בכנס של דיאטניות וחוקרי תזונה יודע שלפעמים ההרצאות הרבות שנערכות במקום הן רק תירוץ. מתנות לכנסים מככבות באירועים האלה ובגדול. למעשה כל משתתפת מקבלת תיק בד גדול ומרווח ובמהלך הכנס אוספת אליו מתנות שונות ומיני צ'ופרים שכל מטרתם היא שיווק בית העסק שהעניק אותם במתנה. בכל כנס שהוא נאספים אנשי מקצוע מתחום מסוים. בואו נאמר לדוגמה שאתם מייצרים מוצרי אלומיניום ואתם מעוניינים לחפש מהנדסים כדי לשווק את עצמכם. כנס בנושא או בתחום ההנדסה יכול להיות הזדמנות מצוינת עבורכם כדי להעניק מתנות לכנסים לבאי או יוצאי הכנס. אך לא מדובר רק על שיווק של מוצרים אלא גם על שיווק הכנס עצמו.
 

מתנות לכנסים לצרכי שיווק הכנס

 
כל כנס שהוא הוא תמיד אירוע מרגש. ישנה מעין גאוות יחידה שנוצרת בין הבאים וכל מי שאי פעם ארגן כנס גדול או קטן, יודע שלא מדובר בעניין של מה בכך. לכן לא נהוג לשלוח את האורחים הביתה ללא מזכרת, משהו שיעיד על כך שנכחו בכנס. למרות שישנן לא אחת תעודות או מסמכים שמעידים על הנוכחות, מתנות לכנסים הן תמיד פתרון לא פורמלי ושימושי יותר לבעיה. אז נכון, אולי התעודה שתעניקו תתויג או אפילו תמוסגר ותיתלה על הקיר, אך תיק גב ממותג יגיע לקהל רב יותר, בוודאות. משחקים שונים כמו משחקי לוח או משחקי חשיבה, קובייה הונגרית וכיו"ב הן מתנות לכנסים מצוינות. ואצלנו הן תמיד באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים אטרקטיביים.
 

כיצד מתאימים מתנות לכנסים לבאי הכנס?

 
ובכן, למרות שלכל הבאים לכנס לרוב ישנו מכנה משותף, לעתים קרובות מלאכת ההתאמה של מתנות לכנסים לבאים בשעריו אינה עניין של מה בכך. מאחר ואנחנו בחברת סתיו מוצרי פרסום פועלים בתחום כבר למעלה משלושים שנים, ניתן לכתוב בלב שקט שלמדנו דבר או שניים על מתנות לכנסים. אנחנו נשמח להעניק לכם שירותי ייעוץ ולהכיר לכם מגוון עצום של מוצרים שלא הכרתם. השאירו את הפרטים שלכם בטופס צור קשר באתר שלנו ואנחנו נחזור אליכם בהקדם ובמהירות. להשתמע בקרוב. 
 
לא משנה אם אתם מנהלים ארגון מסחרי, מחקרי או שפשוט החלטתם לאסוף יחדיו את כל בני המשפחה ופתאום קלטתם שהגעתם לכמות של מאות אורחים. אתם ככל הנראה בדרך לערוך כנס מסוג כלשהו וכיום כפי שאתם ודאי כבר יודעים – אין כנס בלי מתנות לכנסים. מדובר על תחום משגשג שאנחנו מתגאים להגיד שכיום אנחנו מובילים אותו ביד רמה, במקצועיות ובמומחיות אמיתית. לפני למעלה משלושים שנים הקמנו את חברת סתיו מוצרי פרסום וכיום כל מי שמבין עניין יודע שכשמדברים על מתנות לאירועים מדברים על סתיו מוצרי פרסום. במידה ואתם עדיין לא בתמונה, בואו נכניס אתכם בסוד העניינים. במה מדובר בעצם?
 

Google+


1 2 3 4 5 6 7 8 9