צרו קשר

צרו קשר    צרו קשר
מוצרי פרסום
הדמיית מוצרי פרסום
חיפוש מוצרים
חפש שם מוצר או קוד של המוצר

חיפוש קטגוריה
חפש שם של קטגוריה באתר


מוצרי פרסום > ביגוד | טכסטיל > עניבות,פפיון

עניבות,פפיון

 

עניבה אפורה
30 ליחידה
עניבה אפורה
קוד: 4213 לפרטים נוספים
עניבה רקומה
30 ליחידה
עניבה רקומה
קוד: 4320 לפרטים נוספים
עניבה סגולה
30 ליחידה
עניבה סגולה
קוד: 4388 לפרטים נוספים

 

 

עניבות מודפסות, עניבת פפיון,פרפר

עניבות גברים או עניבת פרפר עבור העובדים משמשת פעמים רבות כפריט ייצוגי או כחלק ממדי העובד. העובדים עונדים עניבת פרפר כשהם נדרשים לעבוד בתפקיד ייצוגי או כשעליהם להיות מזוהים כעובדי החברה במהלך כנס או אירוע. עניבה יכולה לשמש גם כפריט שיווקי ממותג כאשר לוגו או סמל של החברה מוטבע או מודפס עליה.
עניבת פרפר משמשת בדרך כלל לאירועים ומסיבות וכשרוכשים כמות גדולה של עניבות פרפר, מטרת הרכישה היא על מנת לצייד את העובדים בעניבת פרפר מיוחדת שתייחד אותם כשייכים לחברה. עניבה רגילה משמשת פעמים רבות כחלק ממדי העובד הרגילים ולעיתים נמכרת או ניתנת כמוצר קידום מכירות, כשהיא מעוטרת בסמל החברה, ללקוחות וללקוחות פוטנציאלים. אצלנו בסתיו מוצרי פרסום תמצאו מגוון גדול של עניבות מעוצבות וממותגות בשביל העובדים בחברה שלכם.
עניבה מיוחדת או עניבת פרפר יכולה לשמש גברים ונשים כאחד, בדרך כלל עם שינויים קלים המתאימים לגבר או לאישה. אם אתם זקוקים לעניבות מודפסות או לעניבות פרפר מכל סיבה שהיא, פנו אלינו עוד היום ואנו נדאג לספק לכם עניבות איכותיות וממותגות, במגוון גדלים וצבעים ועוד מגוון של מתנות לאירועים, ממותגות במידה ותבקשו זאת, ובמחיר נוח. אם אתם מחפשים עניבה מיוחדת, כנסו לקטלוג והתרשמו מהמגוון!!!

1 2