צרו קשר

צרו קשר    צרו קשר
מוצרי פרסום
הדמיית מוצרי פרסום
חיפוש מוצרים
חפש שם מוצר או קוד של המוצר

חיפוש קטגוריה
חפש שם של קטגוריה באתר


מוצרי פרסום > ביגוד | טכסטיל > הדפסה על כובעים

הדפסה על כובעים

 

כובע מצחיה
8 ליחידה
כובע מצחיה
קוד: 325 לפרטים נוספים
כובע נתן גושן
20 ליחידה
כובע נתן גושן
קוד: 476 לפרטים נוספים
כובע רשת
8 ליחידה
כובע רשת
קוד: 3760 לפרטים נוספים
כובע מנתחים
35 ליחידה
כובע מנתחים
קוד: 2643 לפרטים נוספים
כובע עם הדפס
10 ליחידה
כובע עם הדפס
קוד: 2665 לפרטים נוספים

הדפסה על כובעים

 כובעים ממותגים מודפסים הם דרך נהדרת להשאיר חותם באירועים של קידום מכירות, ירידים, ועידות , כנסים וכיו"ב, בעוד המתחרים אף הם מחלקים מזכרות ומתחרים ביניהם איזו מזכרת תותיר את חותמה ותמשוך כמה שיותר קהל אל הדוכן. במקרה כזה, הדפסה על כובעים תהפוך את הלוגו שלכם ואת רעיון העסק שלכם למשהו ויזואלי ובולט, שיש לו שגרירים רבים והוא מופיע בכל מקום- החל מכובע הקשור לתיק, לילדים ומבוגרים הלובשים את כובע ממותג ועד לכובע המונח על כיסא או שולחן.בנדנה לראש ב 12 תבעים שונים עם הדפסה באספקה מידית

 

כובע טמבל עם לוגו – דרך מצוינת להותיר חותם

 כאשר שוקלים הדפסה על כובעים, כדאי לשים דגש הן על האיכות והן על המראה. הכובע אינו חייב להיות כובע מצחייה סטנדרטי בצבע משעמם אלא יכול להיות כובע מדליק בהדפס לא שגרתי, כובע אחר כמו כובע- בנדנה או כובע אוסטרלי, וכובע בצורת מגבעת, כובע לפעוטות ועוד. הצבעים יכולים להיות חלקים ועזים או בדוגמא מעניינת, בולטת לעין ויפה אך כזו שאינה מטשטשת או מעמעמת את הלוגו שלכם ו/או כל פרט אחר שבחרתם להדפיס על הכובע ואף משתלבת יחד עמו בהרמוניה. כובעים מודפסים עם לוגו יכולים גם להכיל קריצה הומוריסטית או אמרה חכמה ומיוחדת אשר תמשוך תשומת לב נוספת ותגרום לאנשים לרצות את הפריט שלכם במיוחד, זאת בייחוד על רקע רחב של מוצרי קידום מכירות אחרים באזור כובעים ממותגים מוצרי פרסום בקיץ.

 

לסיכום

 

רקמה על כובעים

רקמה על כובעים יכולה להיות, אם כן, דרך נהדרת לקדם מכירות אך גם מתנה נחמדה למשפחה, לעובדים או ללקוחות. כובעים מודפסים ואפילו כובעים עם לוגו יכולים להיות אביזר אופנתי ושימושי ביותר, שלא ייזרק מיד לאחר הארוע אלא ימשיך ללוות את הלקוח הפוטנציאלי, לבלוט ולהראות ולמשוך את הלקוחות הבאים שלכם, ממש לגמרי במקרה. ישנן טכניקות מגוונות כיום להדפסה על טקסטיל וכן מגוון רחב מאוד של דגמי כובעים שונים , צבעים שונים, טקסטורות בד שונות, דגמים מודפסים ועוד, רקמה על כובעים המאפשרים ליצור מוצר מעוצב ברמה גבוהה אשר ייתן ביטוי הולם למסר השיווקי שלכם, ללוגו שלכם ולרעיון העומד מאחורי בית העסק שלכם.

מתנה בראש טוב עם הדפסה על כובעים

מחפשים מתנה מדליקה לבני המשפחה או לחברים לכבוד אירוע, מתנה לעובדים לכבוד יום גיבוש או אירוע משמעותי אחר בחברה או מתנה נחמדה ללקוחות לכבוד החגים ולצורך קידום מכירות? הדפסה על כובעים בנדנות באספקה מידית יכולה להיות רעיון מדליק ולספק מתנה שהיא גם אביזר שימושי, אביזר אופנתי ומעודכן ודרך נחמדה לזכור משהו שראוי לזכור או להזכיר למישהו שאתם שם. כובעים עם לוגו הם פתרון נהדר למתנות קידום - מכירות אשר לא ייזרקו לפח אלא יהיו בשימוש ניכר וגם יביאו לידי כך שהלוגו שלכם נלבש ונראה כל הזמן. לא לשכוח גם שם ברור שניתן לאתר אותו אחר כך באינטרנט.

Google+


1 2 3 4 5 6 7