צרו קשר

צרו קשר    צרו קשר
מוצרי פרסום
הדמיית מוצרי פרסום
חיפוש מוצרים
חפש שם מוצר או קוד של המוצר

חיפוש קטגוריה
חפש שם של קטגוריה באתר


מוצרי פרסום > גאדג'טים > פד לעכבר

פד לעכבר

עכבר ארגונומי
55 ליחידה
עכבר ארגונומי
קוד: 279 לפרטים נוספים
פד למחשב
10 ליחידה
פד למחשב
קוד: 2791 לפרטים נוספים
פד לעכבר ממותג
10 ליחידה
פד לעכבר ממותג
קוד: 2899 לפרטים נוספים
משטח פד עכבר
10 ליחידה
משטח פד עכבר
קוד: 4894 לפרטים נוספים

 

 

משטחים לעכבר | פד לעכבר

משטח פד לעכבר ממותג מתנה לקידום מכירות כבעל עסק אתה וודאי יודע כמה חשוב לצבור לקוחות וכמה לא פחות חשוב לשמר אותם. הדפסה על פד לעכבר נחשב מוצרי פרסום וקידום מכירות בדרך כלל מסייעים בפרסום העסק וגם בשימור הלקוחות הקיימים. ניתן להעניק כמוצרי פרסום גאדג'טים שונים כמו משטחי עכבר ממותגים , פד לעכבר (או משטח פד ג'ל לעכבר) המחשב, עטים יוקרתיים, ספלים, מחזיקי מפתחות ועוד ללקוחות וללקוחות פוטנציאלים על מנת להגדיל את לקוחות העסק.עכבר חמחשב מוצר חיוני לכל מנהל מקבל החלטות
משטחים לעכבר ומוצרי שיווק הם בעצם מתנה קטנה הנושאת את הלוגו של העסק עם פרטי התקשרות – בדרך כלל מספר טלפון וכתובת אתר האינטרנט. פד לעכבר או משטח לעכבר הוא אחת המתנות הפופולריות בקרב בעלי עסקים כיוון שהוא שימושי מאד ותמיד נמצא מול העיניים. בנוסף העיצוב שלו גמיש יחסית.

כאשר אתם נותנים פד לעכבר ממותג או משטח פד לעכבר, כדאי להשקיע גם בעיצוב המוצר מבחינת ויזואלית וגם באיכות המוצר. אצלנו תוכלו למצוא מגוון סוגים של פדים ומשטחים לעכבר בשלל צבעים ובעיצוב על פי בחירתכם ועוד מגוון רחב של מתנות למשרד! מעוניינים להזמין משטח פד ג'ל לעכבר כמוצר שיווק? פנו אלינו עוד היום ואנו נחזור אליכם במהרה עם פדים לעכבר עם מיתוג. 

 


1 2