צרו קשר

צרו קשר    צרו קשר
מוצרי פרסום
הדמיית מוצרי פרסום
חיפוש מוצרים
חפש שם מוצר או קוד של המוצר

חיפוש קטגוריה
חפש שם של קטגוריה באתר


מוצרי פרסום > > מתנות לקידום מכירות

מתנות לקידום מכירות


הדפסת מחזיקי מפתחות הדפסת מחזיקי מפתחות כוס תרמית עם הדפסה כוס תרמית עם הדפסה הדפסה על כוסות הדפסה על כוסות
קעקוע,קעקועים קעקוע,קעקועים צמידי סיליקון,זיהוי צמידי סיליקון,זיהוי מחזיקי מפתחות מחזיקי מפתחות
תחתיות לכוסות תחתיות לכוסות משחקים מחשבה משחקים מחשבה יומן שבועי | לוחות שנה יומן שבועי | לוחות שנה
מחשבון כיס,מחשבונים מחשבון כיס,מחשבונים מוצרי פרסום לבחירות מוצרי פרסום לבחירות

 

לפני למעלה משלושים שנים הקמנו את חברת סתיו קידום מכירות כדי להזניק את התחום של מתנות לקידום מכירות לעידן הבא. כיום אנחנו גאים להיות החברה המובילה בתחום ולהעניק שרות לכל כך הרבה לקוחות נאמנים שחוזרים אלינו שוב ושוב. רצינו להקדיש כמה מילים על התחום של מוצרי קידום מכירות למקרה שהתעניינתם בנושא לאחרונה. לא מעט בזכותנו, כל התחום נמצא בתנופת פיתוח כיוון שההבנה כי הפרסום הקלאסי פחות ופחות יעיל החלה לחלחל באוכלוסייה העסקית בארץ בשנים האחרונות. ובכן, ראשית נגדיר את המושג מוצרי קידום מכירות

 

מתנות לקידום מכירות, להיות תמיד בקרבת הלקוח

 

במידה והתלבטתם לא אחת בנוגע לאילו מוצרי פרסום אתם מעוניינים להעניק ללקוחות שלכם, לעובדים או ללקוחות הפוטנציאליים שלכם ודאי שמתם לה שלא מדובר בעניין של מה בכך. מה אנחנו מחפשים כשאנחנו חושבים על מוצרי קידום מכירות בעצם? אנחנו מדמיינים משהו פרקטי, שימושי ונגיש שיתאים לכל אחד. אנחנו מחפשים מתנות שלא ייזרקו חלילה לאשפה תוך זמן קצר וכי יחזיקו זמן רב ברשות כל מי שקיבל אתם. כמו כן אנחנו מעוניינים שהלוגו שלנו יתנוסס מעליהם מבלי להיות בולט מדי, אך עדיין שיהיה בעל נוכחות מסוימת. בקצרה – אנחנו רוצים להיות בקרבת הלקוח או העובד, לסייע לו בדבר מה ולא להיעלם מהמודעות.

 

קידום מכירות, כי כל שאר השיטות כבר לא עובדות עלינו

 

בניגוד לאותם מוצרי קידום מכירות, כפי שציינו, הפרסום באמצעי המדיה השונים פשוט כבר לא רלוונטי בעידן המידע המודרני. עם חדירת הטלוויזיה מרובת הערוצים וכמובן האינטרנט לחיינו, אנחנו מופגזים ללא הרף בלא מעט מסרים פרסומיים באמצעי המדיה השונים. המוח שלנו מבצע תהליכי סינון בלתי מודעים שמשאירים את רוב המידע מחוץ לתמונה. שלטי החוצות חולפים בחלון, הפרסומות בטלוויזיה הן רק תרוץ כדי לפרוש לכמה דקות מן הצג והפרסומות ברדיו בדרך כלל רק מעצבנות או מהוות סיבה טובה להתחיל בשיחה. למרות זאת, מוצרי קידום מכירות איכותיים יכולים להיות לא רק בעלי ערך אלא גם שימושיים. ובטוח לא כאלו שייזרקו לפח או שניתן להתעלם מהם. כיום אנחנו מייצרים ומשווקים אלפי מוצרים שונים שמתאימים לקהלי יעד שונים, בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם.

 

מחירים אטרקטיביים שמתאימים לכל כיס

 

מעבר לכל זה, תמיד מגיעים בסוף לנושא מסגרת התקציב. גלישה קצרה בקטלוג המוצרים שלנו תראה לכם כי המחירים שלנו ידועים מראש והם תמיד נוחים מאוד ואטרקטיביים ביותר. אנחנו לא מנסים לסבן אף אחד. אצלנו כל המחירים מופיעים לצד כל מוצר וכך תוכלו לבנות עבורכם חבילה של מוצרי פרסום ומתנות שמתאימים לא רק להעדפות האישיות שלכם אלא גם למסגרת התקציבית שלכם. אם אתם זקוקים לרעיון או לייעוץ בתחום, בחרו רק במקצוענים האמיתיים – סתיו מוצרי פרסום. השאירו את הפרטים שלכם באתר ואנחנו נשמח לחזור אליכם במהירות ולייעץ, לעזור ולהתחיל להרחיב את מעגל הלקוחות שלכם. בהצלחה.

 

Google+