צרו קשר

צרו קשר    צרו קשר
מוצרי פרסום
הדמיית מוצרי פרסום
חיפוש מוצרים
חפש שם מוצר או קוד של המוצר

חיפוש קטגוריה
חפש שם של קטגוריה באתר


מוצרי פרסום > תיקים ממותגים > תיקי אלבד,בד

תיקי אלבד,בד

תיק קנווס עבה
16 ליחידה
תיק קנווס עבה
קוד: 2047 לפרטים נוספים
סל קניות פלסטי
24 ליחידה
סל קניות פלסטי
קוד: 2145 לפרטים נוספים
תיק אל בד קטן
3 ליחידה
תיק אל בד קטן
קוד: 2544 לפרטים נוספים
תיק אלבד גדול
5 ליחידה
תיק אלבד גדול
קוד: 4525 לפרטים נוספים

 

שקיות אלבד,תיק בד 

 

שקיות אלבד ממותגים ומודפסים מגיעים בשלל עיצובים,שקיות בד ממותגות - בצבעים שונים, עם הדפסים, דוגמאות תפורות ועוד ומאפשרים מגוון רחב של הדפסים, החל מלוגו, דרך טקסט מיוחד ומקורי וכלה בתוספות נתפרות,תיק בד כותנה וכל זאת על פי טעם אישי ובחירה.

 

ניתן לעצב לבד או להשתמש בשירותי עיצוב במקום. לרוב התיקים עשויי כותנה ואף חלקם עשויים כותנה אורגנית, כחלק מאותה מודעות סביבתית מפותחת וירוקה. תיקי אל בד משמשים כתיק לכל דבר, כשקית קניות רב – פעמית, כשקית לשימוש בנשיאת חפצים ואף באחסון חפצים בבית ועוד והכל בצורה אופנתית ומדליקה.

 

תיקי אל בד עם לוגו

 

תיק אל בד ממותג הוא אביזר מושלם להדפסת לוגו ולפרסום מסר שיווקי – ראשית, התיק שימושי מאוד. שנית, התיק קליל ביותר ואינו תופס כמעט מקום כאשר הוא מקופל. כמו כן, עלות יחידה אחת כולל הדפסה הינו יחסית זול ובכך הוא אידאלי כמתנות לקידום מכירות בירידים / כנסים / וועידות ועוד. בנוסף, השטח על פני התיק גדול יחסית ומאפשר הן הדפסה גדולה והן הוספת פרטים חיוניים נוספים מעבר ללוגו למשל, כמו סלוגנים, מסר חכם ושנון / הומוריסטי / פילוסופי שמתבל את הפרסום, הוספת פרטי קשר חשובים ועוד.

 

תיקי אל בד ממותגים עם לוגו נראים בכל מקום ובולטים וכיוון שמדובר במתנה שימושית ישנו סיכוי גדול ששם העסק שלכם והמסר השיווקי המוצמד אליו ייראו כמעט בכל מקום וייחשפו לקהל רחב לאורך זמן.

 

לסיכום

 

אם כן, תיק אל בד הינו רעיון מדליק למתנה יפה לצורך קידום מכירות ושיווק. תיקי אל בד, מעבר להיותם פרקטיים ואף אופנתיים, מעידים כי לארגון שלכם ישנה מודעות סביבתית ואחריות חברתית.

 

יחד עם מוצרים אחרים, כגון מחזיק מפתחות עם תמונה, תיקי אל בד עם לוגו עוזרים לכם למתג את העסק שלכם, לחשוף אותו לקהל הולך וגדל של לקוחות באמצעות הנראות של הלוגו על גבי מוצרים בשימוש יומיומי וכן מאפשרים לכם להעניק אביזר שימושי שיזכיר אתכם לטובה ללקוחותיכם.

תיקי בד,שקיות בד , תיקי אל בד ממותגים – שקיות אל בד ממותגות

מהם בכלל תיקי אל בד? שקית או תיק אל בד הינם תיקים או שקיות, למעשה , העשויים בדים ומהווים תחליף לשקיות פלסטיק או נייר. חברות רבות כיום אשר נושאות באחריות חברתית וסביבתית ומעוניינות לעודד מודעות גדולה יותר לסביבה ולהקטין את הזיהום הסביבתי אצל עובדיה ולקוחותיה מעודדות שימוש בתיקי או שקיות אל בד. בסתיו ניתן תיקי אל בד בכל גודל וצבע רצוי עם הדפס לוגו באספקה מידית וגם תוך 24 שעות

 

כמו כן, גם חברות מסחריות המשתייכות למגזר העסקי מפתחות כיום מודעות אקולוגית ופועלות לא רק לקידום רווחיהם אלא גם לקידום מודעות לסביבה ולשמירה עליה, מניעת זיהום ולכלוך, אחריות חברתית ועוד משתמשות בתיקי בד כותנה.

 

חברות אלו הפכו את השמירה על איכות הסביבה לחלק מן המדיניות העסקית שלהן ממש. תיקי אל בד עם לוגו הם דרך נפלאה, אם כן, גם להפגין מודעות סביבתית כחלק ממדיניות בית העסק וגם לקדם מכירות בצורה מקורית ויצירתית.

Google+


1 2