צרו קשר
מוצרי פרסום
הדמיית מוצרי פרסום
חיפוש מוצרים
חפש שם מוצר או קוד של המוצר

חיפוש קטגוריה
חפש שם של קטגוריה באתר


מוצרי פרסום > מתנות ממותגות > מתנות למשרד

מתנות למשרד

מחשב שולחני
16 ליחידה
מחשב שולחני
קוד: 240 לפרטים נוספים
ספר כספת
48 ליחידה
ספר כספת
קוד: 449 לפרטים נוספים
שעון קיר ממותג
30 ליחידה
שעון קיר ממותג
קוד: 3164 לפרטים נוספים
קלסר גב 8
12 ליחידה
קלסר גב 8
קוד: 3871 לפרטים נוספים

מתנות למשרד

מעבר לכך, במידה ואתם מעוניינים להתייעץ או להציע הצעות מקוריות משלכם, אוזנינו תמיד תמיד קשובות לקהל הלקוחות שלנו. בעזרתכם אנחנו מגדילים את המבחר שלנו של מתנות למשרד מדי שנה. אם כך, כעת נכתוב על כמה מתנות למשרד שזוכות לפופולאריות רבה מצד הלקוחות שלנו. כדורי לחץ ממותגים הם תמיד מתנה מצוינת עבור עובדים משרדיים. בור ארבעה שקלים בלבד תוכלו למתג כדורי לחץ צבעוניים וכך להעניק מתנות למשרד שיהיו לא רק שימושיות אלא גם בעלות מסר שיווקי. מעבר לכדורי לחץ, ברשותנו מגוון דגמים של בובות לחץ. גם משחקי מחשבה יכולים להיות יופי של מתנות למשרד. אנחנו בסתיו מוצרי פרסום משווקים כיום שפע של משחקי מחשבה לעובדי משרדים שמספקים פעילות הן עבורם והן עבור האורחים במשרד. מעבר לכך המשחקים האלו תמיד אסתטיים ותמיד כמובן ממותגים.
 
 
 
 

 

מתנות למשרד

כאשר חושבים על מתנות למשרד חדש אשר הם ממותגות ומוצרי קידום מכירות ללקוחות החברה, פעמים רבות חושבים על מתנות ממותגות. מתנות למשרד חדש שכאלו הן באמת מתנות שימושיות ויעילות מאד (בניגוד למתנות ממותגות אחרות)  אבל לעיתים עשויות להיות בנאליות מדי וחסרות מקוריות וייחודיות. כיום התחום של מתנות למשרד חדש ולמקומות עבודה הולך ותופס תאוצה, ומתפתחים מוצרים מקוריים בתחום, אולי בגלל שרוב האנשים עובדים במשרדים כיום, והוא מניב גם מתנות ייחודיות וגאג'דטים למשרד.
 
אז אלו מתנות למשרד חדש ניתן להביא ללקוחות על מנת להרשים אותם, לקדם את המכירות ולחזק את מותג החברה? ישנם מתנות ייחודיות כמו: מברשת לניקוי המקלדת בצורה של איש עם שיערות, ועוד... להמשך התבוננות בקטלוג מתנות למשרד חדש - המשיכו לגלוש!!!

Google+


1 2 3 4 5 6 7 8 9