צרו קשר

צרו קשר    צרו קשר
מוצרי פרסום
הדמיית מוצרי פרסום
חיפוש מוצרים
חפש שם מוצר או קוד של המוצר

חיפוש קטגוריה
חפש שם של קטגוריה באתר


מוצרי פרסום > גאדג'טים > שעונים לפרסום | שעונים ממותגים

שעונים לפרסום | שעונים ממותגים

 

שעון קיר ממותג
30 ליחידה
שעון קיר ממותג
קוד: 3164 לפרטים נוספים
שעון חול 30 דקות
38 ליחידה
שעון חול 30 דקות
קוד: 3193 לפרטים נוספים
שעון חשמלי
190 ליחידה
שעון חשמלי
קוד: 4451 לפרטים נוספים
שעון דופק
1300 ליחידה
שעון דופק
קוד: 4808 לפרטים נוספים
שעוני חול
22 ליחידה
שעוני חול
קוד: 587 לפרטים נוספים
עט שעון
15 ליחידה
עט שעון
קוד: 908 לפרטים נוספים

 

שעונים לפרסום שעונים ממותגים

שעונים לפרסום ושעוני קיר ממותגים מיוחדים כמוצרי פרסום וקידום מכירות שעון מעורר עם הדפס הם דרך נהדרת להדגיש ולחזק את שם החברה שלכם או המותג. אין דרך יותר טובה לבדוק את הזמן מאשר עם שעונים קידומיים בעל הדפס אישי. כך בכל פעם שמקבל המתנה יסתכל כדי לבדוק מה השעה הוא יחשף גם למיתוג החברה שלכם. חברות רבות מעדיפות לחלק שעונים לצרכי קידום על פני עטים, מחשבונים או מוצרי USB. הסיבה היא שלשעונים יש משטח יותר גדול לפרסום: לשעונים הממותגים יש מקום גם ללוגו החברה, מסר החברה ואתר החברה. שעונים מעוררים הם דרך נהדרת לפרסם את שירותיכם בעסקים המקומיים. זה חשוב לספק מוצר קידומי שהוא גם שימושי ובעל מטרה.כולנו מכירים מוצרי פרסום אחרים כמו חולצות, עטים, משטחים לעכבר, מטריות, מאגים ועוד. שעונים לפרסום כל המוצרים הקידומיים האלו משומשים כדי להגדיל את זיהוי המותג ולדאוג למכירות חוזרות. שעון מעורר או שעון יד מעוצב יכולים להיות אחלה מתנה ובנוסף מוצר קד"מ מצויין בשבילך.

 שעון מעורר

שעונים ממותגים עם הדפס - הפכו בשנים האחרונות לאלטרנטיבה מקובלת למוצרי הפרסום והקידום המסורתיים. עם העזרה של השעוני פרסום אתם יכולים לשים את שם החברה שלכם ממש מול עיני הלקוח שלכם. חברתנו מציעה מספר נרחב של שעונים, שעוני יד, שעוני קיר לצרכי קידום מכירות, כאלו שעשויים ממתכת, מפלסטיק, שעוני מנהלים ושעוני קיר. שעונים קידומיים מבטיחים שהלקוחות שלכם יסתכלו על שם החברה שלכם, לוגו ומסר שוב ושוב. שעוני קיר לפרסום מאפשרים לכם ליצור חשיפה קבועה במשך זמן ובמבחר של סביבות.

 

שעונים למכירה - אנו מציעים מספר נרחב של שעונים למכירה לרבות שעוני יד, שעון קיר מעוצב לצרכי קידום איכותיים, כאלו שעשויים ממתכת, מפלסטיק, שעוני מנהלים ושעונים מעוררים. שעונים קידומיים מבטיחים שהלקוחות שלכם יסתכלו על שם החברה שלכם, לוגו ומסר שוב ושוב. שעוני קיר מעוצבים לפרסום מאפשרים לכם ליצור חשיפה קבועה במשך זמן .


1 2