צרו קשר

צרו קשר    צרו קשר
מוצרי פרסום
הדמיית מוצרי פרסום
חיפוש מוצרים
חפש שם מוצר או קוד של המוצר

חיפוש קטגוריה
חפש שם של קטגוריה באתר


מוצרי פרסום > מתנות לקידום מכירות > הדפסת מחזיקי מפתחות

הדפסת מחזיקי מפתחות

מחזיק מוזהב
8 ליחידה
מחזיק מוזהב
קוד: 2486 לפרטים נוספים

הדפסה על מחזיקי מפתחות 

 

הדפסה על מחזיקי מפתחות מעוצבים הינם הוצאה זולה יחסית, בדרך כלל (כתלות, כמובן, בעיצוב הבסיסי של המחזיק), ומאפשרת להדפיס מאות חתיכות במחיר סביר ולחלקן לכמות גדולה של אורחים. כך, מחזיקי מפתחות עם חריטה מקבלים גם מתנה שהיא אישית, מאת בעל האירוע, עם תמונה ואזכור של התאריך המשמח, וגם מתנה שימושית שמצטרפת באופן קבוע לסט המפתחות. מחזיק מפתחות ממותג לאירועים הפכו ללהיט בשנים האחרונות ולא בכדי. הם קלים להפקה והכנתם מהירה והם מעניקים תמורה מלאה למחירם הזול יחסית.

 

מחזיק מפתחות מעוצבים הוא רעיון גדול, אם כן, למתנה קטנה שניתנת לאורחי האירוע (חתונה, אירועי ברית או בריתה, בר או בת מצווה, ימי הולדת, טקסי סיום למיניהם ועוד ועוד), המכילה הן מימד אישי בדמת תמונה ו/או עיצוב נוסף שהוכן על ידי בעל האירוע (אשר יכול להיות לו פן הומוריסטי, נוסטלגי ועוד) והן שימושיות רבה.

 

לסיכום

 

הדפסה על מחזיקי מפתחות ממותגים מצטרפים לסט המפתחות שלי ונמצאים בשימוש אינטנסיבי יומיומי, מה שהופך אותם גם לאלמנט נהדר לצורך קידום מכירות של בתי עסק שונים. מחזיק מפתחות עם תמונה הפך בשנים האחרונות ללהיט שקשה לפסוח עליו באולמות השמחות.הדפסה על מחזיקי מפתחות לאירועים הם דרך מצוינת לתת מזכרת לאורחים אשר תלווה אותם כל יום ותזכיר להם אתכם ברגעים המאושרים ביותר שלכם.

 

 

 

 

מחזיקי מפתחות -לאירועים - מתנה קטנה ומבריקה!!!

מחזיק מפתחות עם חריטה בלייזר באספקה מידית הינו רעיון קטן ומבריק לקידום מכירות,מוצר אישי ושימושי לכל אדם בכל דרגת ניהול,  למתנה יפה ואף אישית שנושאים אותה כל היום לכל מקום, כמתנה שניתנת בסיום קורס או בסוף שנה ועוד.

מחזיקי מפתחות עם חריטה לאירועים באספקה מהירה הינו חידוש של השנים האחרונות - מדובר בהדפסה של תמונה וכן גם טקסט לפי בחירתכם, אשר ניתנת במתנה לכל האורחים והמשתתפים באירוע ומאפשר לכם גם לבטא את עצמכם בכל צורה בה תבחרו ( למשל, בשילוב טקסט הומוריסטי) וגם להעניק מתנה קטנה שמזכירה אתכם לאורחים שלכם ולהראות שאתם חושבים על כל פרט ופרט על מחזיקי המפתחות שלכם.

Google+


1 2 3 4 5 6 7 8