צרו קשר

צרו קשר    צרו קשר
מוצרי פרסום
הדמיית מוצרי פרסום
חיפוש מוצרים
חפש שם מוצר או קוד של המוצר

חיפוש קטגוריה
חפש שם של קטגוריה באתר


מוצרי פרסום > הדפסה על מוצרי פרסום > הדפסה על ספלים

הדפסה על ספלים

הדפסה על ספל
8 ליחידה
הדפסה על ספל
קוד: 2942 לפרטים נוספים
ספל זכוכית דקה
13 ליחידה
ספל זכוכית דקה
קוד: 4467 לפרטים נוספים
כוסות לשתיה חמה
0.9 ליחידה
כוסות לשתיה חמה
קוד: 4802 לפרטים נוספים
ספל צהוב
10 ליחידה
ספל צהוב
קוד: 965 לפרטים נוספים
כוס דופן כפולה
20 ליחידה
כוס דופן כפולה
קוד: 1093 לפרטים נוספים

הדפסה על ספלים

הדפסה על ספלים נחשבה, מאז ומתמיד, ספלים בעיצוב אישי ,הדפסה על ספל מחיר משתלם דרך מצוינת לחשיפה באמצעות מתנות הניתנות כחלק מפעילות של קידום מכירות – לדוגמא, בחגים, כאשר סוכנים ניידים מסתובבים ומשאירים מתנה לחג או המתנות נשלחות באמצעות הדואר, בכנסים ובוועידות שונות אשר בהן לבית העסק ישנו דוכן ומטרתו להתבלט על פי דוכנים אחרים, ועוד.

 

ספלים עם לוגו עם אביזר שימושי ביותר , וכיום, כאשר יש מגוון עיצובים וטכניקות שונות להדפסה וההדפסה נעשית בקלות רבה מאי פעם והינה עמידה ביותר למצבים שונים כגון: טמפרטורות גבוהות (במדיח הכלים למשל), מים ועוד.

 

אם כן, הדפסה על ספלים הינה דרך מצוינת להביע הערכה או אהבה באמצעות מתנה קטנה אך אישית ואף סנטימנטלית. לחילופין, ספלים מודפסים עם סמל או אזכור בית העסק או ספלים עם לוגו הינם דרך מצוינת לקדם מכירות, כאשר המתנה הניתנת שימושית והיא גם חושפת את בית העסק לעיניים רבות שנים רבות לאחר מכן, זאת בשל הנגישות הגבוהה והשימוש הרב שנעשה במתנה לאחר מכן.

הדפסה על ספלים – זיכרונות נעימים בחורף קר

 

אין כמו ספל עם קקאו חם או קפה נמס מהביל ביום חורף חם, מתחת לפוף, כשגשם דופק על החלון... הדפסה על ספלים יכולים להיות מתנה נהדרת, הן אישית והן מתנה שהיא חלק מקידום מכירות. עם ספל תמיד יש מה לעשות (לקחת הביתה ולהשתמש, לשתות ממנו במשרד, לשים בו עטים או כל דבר אחר ולהשתמש בו ככלי נחמד לאחסון, לתת לילדים לאחסון הטושים ועוד ).

 

הדפסה על ספלים הנה פשוטה ביותר ובדרך כלל מפיקה תוצאה מרשימה. זו אחת מן המתנות המועדפות בירידים / כנסים / וועידות בהן דוכנים רבים אשר מתחרים על תשומת לבו של המבקר. ספלים עם לוגו הם דרך נהדרת להותיר חותם, למשוך תשומת לב ולהבטיח שהלוגו שלכם יתנוסס עוד שנים רבות במשרדיהם ובבתיהם של לקוחותיכם, עובדיכם או ספקיכם.

הדפסה על ספלים באספקה מהירה וגם תוך 24 שעות

 

ספלים מודפסים לציון מאורע מיוחד

 

ספלים מודפסים הם דרך נהדרת להכין מתנה קטנה ומלאה בהתחשבות ובאהבה, עם ערך סנטימנטלי מעבר לערך השימושי והעיצובי של המתנה. אפשר , למשל, לבצע הדפסה על ספלים עם ציטוט מרגש או תמונה משמעותית לכבוד אירוע כמו סיום קורס בצבא, סיום לימודים, סיום שנה בבית הספר או בגן הילדים ועוד.

 

ספלים יכולים להגיע במגוון רחב של עיצובים. למשל, ספל בצורת פרה ( למשקאות על בסיס חלב) או ספל בצורת בעל חיים אחר המסמל את החוויה המשותפת או קורץ לילדים. ישנם ספלים המשנים את צבעם לפי טמפרטורת הנוזל שבהם או שמכילים כל מיני אלמנטים קישוטיים ועיצוביים נוספים כגון שילוב חומרים נוספים בעיצוב ועוד. את העיצוב האישי ניתן לעשות בבית לבד או אף במקום או להיעזר בבעל מקצוע במוקד ההדפסה.

Google+


1 2